Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

15 жовтня парафіяни церкви «Святої Параскевії» що в с. Пасічна відзначили храмове свято

Вже другий рік поспіль парафіяни церкви «Святої Параскевії» с. Пасічна відзначають престольне свято в новозбудованому храмі.

З цієї нагоди на Святкове Богослужіння прибули священники Коломийської єпархії УГКЦ, численні парафіяни та гості з навколишніх сіл. Під час Урочистої Святої Літургії, яку очолив протопресвітер Пнівського деканату Коломийської єпархії УГКЦ отець – мітрат Богдан Михайлина, святі отці вознесли молитву за українське військо, за швидку перемогу наших воїнів над ворогом, за мир у нашій Богом береженій державі, та просили у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після читання Святого Євангелія отець – декан Богдан Михайлина звернувся зі словом проповіді в якій закликав вірян до єдності та любові до ближнього.

Отець – декан Богдан Михайлина, настоятель церкви «Святої Параскевії» о. Олексій Гуляк, настоятель церкви «Покрову Пресвятої Діви Марії» м. Надвірна, о. Юрій Зеленчук, настоятель церкви «Різдва Пресвятої Богородиці» села Черник о. Мирон Тимів привітали всіх присутніх на Урочистій Святій Літургії з храмовим святом та побажали здоров’я, любові один до одного, божого благословення, та многих літ.

Богослужіння завершилось Чином освячення води та окропленням вірян освяченою водою.