Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

152-ту річницю з Дня народження Лесі Українки відзначили в Пасічнянській територіальній громаді

25 лютого в Україні та світі відзначили 152-у річницю з Дня народження української письменниці, поетеси, перекладачки та культурної діячки Лесі Українки.


Леся УКРАЇНКА (Лариса Косач Квітка) – геній української літератури, що входить в умовну тріаду Шевченко-Франко-Українка, народилася 25 лютого 1871 року у місті Новоград-Волинський (нині Звягель) на Житомирщині.
Леся Українка,яка присвятила себе у творчості поезії, прозі, епосу й драматургії, написала понад 100 власних віршів і 20 драм. Випустила три збірки.


152-ту річницю з Дня народження Лесі Українки відзначили і в Пасічнянській територіальній громаді.
В сільських бібліотеках громади працівниками книгозбірень організовані інформаційні куточки, розгорнуті літературно-мистецькі виставки, в яких зібрано інформаційні матеріали та книги про творчий і життєвий шлях письменниці, а також зібрання її творів.

Також відбулися художні читання творів Лесі Українки за участю активних читачів книгозбірень громади.

Бібліотеки Пасічнянської громади запрошують всіх бажаючих завітати до книгозбірень та поринути у різноманітно – багатий, яскраво – індивідуальний, емоційно – піднесений світ поезії Лесі Українки, яка прожила хоч і коротке, проте надзвичайно цікаве життя – життя сповнене любові, добра, сили волі, мужності і краси, а її твори користувалися і користуються в читачів надзвичайною популярністю.