Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

24 лютого 2023 року — річниця початку повномасштабної війни Росії проти України.

24 лютого виповнюється 365 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну. Рік боротьби, болю і пекучого розпачу, втрат і руйнувань. Рік незламності, нескореності та боротьби народу України за волю і незалежність.

Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку москва розпочала проти України 9 років тому з окупації Криму у 2014 році.

За рік, що минув від повномасштабного вторгнення, Українці виявилися сильнішими, ніж самі від себе очікували та продемонстрували світові приклади мужності, стійкості, сміливості, кмітливості та єдності перед жорстоким ворогом, що переважав.

Сьогодні ми схиляємо голови перед нашими Збройними Силами, бійцями Територіальної Оборони, до складу яких добровільно вступили цивільні люди та за лічені дні опанували новітнє озброєння, навчилися ефективно оборонятися й майстерно вести військові операції. Ми пишаємося всіма військовими підрозділами, медиками, рятувальниками та волонтерами, які працюють у режимі 24/7 і докладають усіх зусиль задля допомоги військовим та цивільному населенню.

Війна триває й надалі гинуть найкращі сини та доньки, наші з вами Герої. Тому ми мусимо бути згуртованими, об’єднаними навколо однієї мети — ПЕРЕМОГИ над ненависним ворогом.

Пам’ятаємо всіх, хто віддав своє життя за Україну! Слава Україні! Героям слава!🇺🇦🇺🇦