Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

24 лютого 2024 року – друга річниця Незламності

24 лютого 2024 року – друга річниця початку повномасштабної війни, і день залишиться назавжди не тільки в історії, але і в пам’яті кожного українця.

24 лютого 2022 року назавжди розділило життя українців на “до” та “після”. Цього дня, два роки тому назад росія розв’язала повномасштабну війну проти України. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку ворог розпочав проти нашої держави ще 10 років тому.


…І вже два роки війни – великої, важкої, визвольної… Війни, яка торкнулася кожного… 730 днів сповнених страждань, страшних випробувань, втрат, розпачу, розлук… 730 днів мужності, незламності, героїчного спротиву….
І впродовж кожного з цих 730-и днів, наші Захисники та Захисниці на межі людських можливостей роблять все, щоб ворог не досяг своєї мети, наближає нас до Перемоги.
Щиро дякуємо Вам мужні українські Воїни за кожен світанок і за кожен вечір. Дякуємо Вам за Вашу незламність та мужність, сміливість та стійкість.
Сьогодні, коли болить душа за Україну, ми згадуємо кожного, хто віддав своє життя за мир та свободу нашої України за роки загарбницької війни росії проти нашої держави.
Серед них 28 Захисників з Пасічнянської територіальної громади: Головченко Юрій Петрович, Габрид Василь Михайлович, Гладиш  Сергій Ярославович,  Грига Володимир Іванович Горук Володимир Васильович, Дзебчук Дмитро Васильович, Дмитрук Іван Іванович, Зіник Василь Юрійович, Ковальчук Андрій Іванович, Космірак Василь Романович, Крамар Василь Дмитрович, Лавринович Роман Дмитрович, Лозяк Михайло Петрович, Ломпас Михайло Михайлович, Ломпас Роман Іванович, Лютак Дмитро Анатолієвич, Марич, Борис Іванович, Мельник Роман Миколайович, Михайлюк Володимир Миколайович, Накладюк Василь Васильович, Осташук Дмитро Васильович, Питлюк Назар Ярославович, Пітчук Іван Іванович, Рогів Микола Васильович, Стебеляк Петро Михайлович, Стецюк Олексій Петрович, Тацяк Степан  Іванович, Шпинта Василь Михайлович, Шпинта Іван Іванович. Їхній спадок та вічна пам’ять живуть у наших серцях.
Але, попри всі плани загарбників, через два роки ми продовжуємо боротися за вільне та незалежне майбутнє нашої держави. Мужньо та попри глибокі шрами.
Перемога буде за нами!🇺🇦🇺🇦
Слава Україні!🇺🇦🇺🇦