Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

28 червня – День Конституції України!

День Конституції – єдине державне свято, яке має багатовікову історію конституційного процесу, починаючи від Конституції Пилипа Орлика, закріплене в самій Конституції України. Записані в Основному Законі нашої держави слова перестали бути історією – вони стали для українців по-справжньому життєвими і нагальними: слова про право на життя і свободу, честь і гідність, про ціну нашої землі.

Вже третій рік поспіль Україна відзначає основне свято Держави в умовам повномасштабного вторгнення росії в Україну, і в такий важкий для нашої держави час День Конституції ще раз нагадує нам, за що борються і гинуть українці – за українську мову, за рівність всіх людей, свободи та верховенство права, які гарантує нам Основний Закон держави.

Дякуємо нашим мужнім Захисникам і Захисницям, нашим Героям, котрі у ці дні зі зброєю в руках відстоюють конституційне право українців жити у цілісній, суверенній та незалежній Україні

Схиляємо голови перед пам’яттю загиблих захисників та мирних громадян, життя яких в наші дні забрала війна, підступно розв’язана проти України російським агресором.

Нехай наш Основний Закон залишається недоторканим скарбом, який оберігає наші цінності та національну мудрість. Слава Україні!