Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

7 грудня – Деньмісцевого самоврядування

Шановні жителі Пасічнянської територіальної громади, депутати сільської, районної та обласної рад, члени виконавчого комітету, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування!

Це свято нашої громади, громади кожного села, кожного їх мешканця, адже майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування, тому що самоврядування – це вибір вільних громадян, які через інститут виборів наділили їх владними повноваженнями.

Усім причетним до цього свята, хочу подякувати за важку, не завжди зовні помітну працю для блага нашої громади. Нехай цей день додасть усім нам єдності й впевненості в тому, що лише спільними зусиллями ми перетворимо рідну Україну в успішну європейську державу.

Впевнений, що ви і надалі залишатиметесь мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу, і разом з усіма мешканцями в мирі й злагоді будете розвивати нашу громаду.

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, радості, достатку, добробуту, миру та довголіття, Перемоги над ворогом, Божої ласки і світлої долі на довгі, щасливі літа.

З повагою – Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда.