Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

8 липня в селі Пнів попрощались з мужнім Воїном – 33 річним Петром Стебеляком

Жорстока війна забрала життя ще одного захисника України з Пасічнянської територіальної громади- гранатометника першого механізованого відділення другого механізованого взводу четвертої механізованої роти другого механізованого батальйону військової частині А4447, уродженця та жителя села Пнів ПЕТРА МИХАЙЛОВИЧА СТЕБЕЛЯКА 1990 року народження. Загинув воїн 28 червня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу села Роботине Запорізької області.

7 липня 2023 року кортеж з тілом полеглого Героя, незважаючи на проливну зливу, гідно, з пошаною та навколішки зустрічали жителі села Цуцилів, в якому до початку війни мешкав з сім’єю загиблий Петро. Після панахиди в церкві с. Цуцилів , кортеж відправився в село Пнів, до родинного дому Воїна, де 8 липня відбувся Чин похорону військовослужбовця ЗСУ.

Віддати шану захиснику України та провести в останню дорогу захисника Петра прийшли рідні, близькі, друзі, однокласники, односельчани, керівники громади, священнослужителі Коломийського патріархату УГКЦ, бойові побратими, воїни-афганці, жителі села Цуцилів.

«Сьогодні ми прийшли відправити в останню путь Воїна який пішов визволяти нашу землю від ворога – загарбника, який хотів нас зробити рабами. Він пішов добровільно, тому що розумів, що за ним залишаються мама, дружина, друзі, дочка, яких повинен захищати. Пішов виконати місію, яку було покладено на нього ще Богом. І він почув цей поклик Божий, і віддав своє життя за нас, за волю України»- зазначив настоятель Церкви Непорочного Зачаття Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці о. Микола Костик у своєму слові до скорботної родини та всіх присутніх.

Рідним загиблого бійця Петра Стебеляка його побратими по зброї вручили Прапор Держави та Грамоту пошани та скорботи, в якій говориться: «Пам’ятний лист від Головнокомандувача Збройних Сил України на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах Збройних сил гранатометника першого механізованого відділення другого механізованого взводу четвертої механізованої роти другого механізованого батальйону військової частині А4447 Петра Михайловича Стебеляка. Як Головнокомандувач ЗСУ схиляюся перед відвагою, стійкістю воїна. Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний».

Похоронили Героя під залпи пострілів почесної варти на новому цвинтарі села Пнів.

Вічна пам’ять відважному сину українського народу, мужньому захиснику та справжньому патріоту України Петру Михайловичу Стебеляку. Вдячність і безмірна шана його подвигу!