Юнацька волейбольна команда «БЕМС» Битківського ліцею взяла участь у ІІІ районному етапі спортивного проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»
У середу 3 квітня, в Надвірнянському районі стартував ІІІ районний етап «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», який розпочався зі змагань з волейболу серед юнаків. В районному етапі спортивного проєкту, який реалізується за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «Разом переможемо!», взяли участь 8 юнацьких волейбольних команд – переможці другого етапу.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-1-1024x705.jpg)
Пасічнянську громаду на змаганнях представляли юні волейболісти – команда «БЕМС» Битківського ліцею; Ворохтянську громаду – команда «Патріот» Ворохтянського ліцею; Делятинську громаду – команда «Арсенал» Делятинського ліцею №3; Надвірнянську громаду – команда «Соколи» Надвірнянського ліцею №3; Переріслянську громаду – команда «Леви» Волосівського ліцею; Ланчинську громаду – команда «Master of Sport» Ланчинського ліцею; Яремчанську громаду – команда «Осколки Довбуша» Микуличинського ліцею; Поляницьку громаду – команда «Фенікс» Поляницького ліцею; «Арсенал» Делятинського ліцею №3.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/8-1024x524.jpg)
Після урочистого відкриття районного етапу, яке провели на базі Надвірнянського ліцею №1, між командами відбулись волейбольні поєдинки. За результатами жеребкування юнацькій команді «БЕМС» Битківського ліцею випало змагатися в спортивному залі Надвірнянського ліцею №3 з волейбольними збірними: «Master of Sport» Ланчинського ліцею, «Осколки Довбуша» Микуличинського ліцею, «Арсенал» Делятинського ліцею №3.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/9-1-1024x683.jpg)
Під час спортивного протистояння битківські ліцеїсти боролися у повну силу з своїми спортивними противниками, продемонстрували сильний, вольовий характер та хорошу командну гру, переконливо перемогли Ланчинську команду «Осколки Довбуша» та, за результатами трьох поєдинків, зайняти третє місце в своїй групі.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc04340-1024x603.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc04381-1024x683.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc04440-1024x683.jpg)
В п’ятницю 5 березня 2024 року, в рамках ІІІ районного етапу “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги”, відбудуться змагання з волейболу серед дівчат. Пасічнянську громаду на районному етапі представить команда дівчат «БЕМС» Битківського ліцею – переможець другого етапу “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги”.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-1-1024x765.jpg)
Щиро дякуємо юним учасникам змагань за активність та завзятість у спортивній боротьбі, нашим Захисникам