Семінар-практикум для корекційних педагогів закладів освіти Пасічнянської територіальної громади
Для корекційних педагогів закладів освіти Пасічнянської територіальної громади був проведений семінар-практикум за темою «Корекційна складова особистісного та соціального супроводу учнів, які навчаються в інклюзивних класах».
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/1-4-1024x768.jpg)
Робота семінару була спрямована на розширення знань учасників з питань особливостей організації психолого-педагогічної та корекційно-розвиткової роботи з дітьми різних нозологій.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/2-5-768x1024.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/3-3-1024x768.jpg)
Тетяна Михайлівна Кричовська (психолог-консультант Управлівння освіти, молоді і спорту Пасічнянської ТГ) звернула увагу присутніх на основний перелік нормативно-правових документів, якими необхідно керуватися педагогічним працівникам, які надають корекційно-розвиткові послуги дітям з ООП та на особливості складання календарно-тематичних планувань.
Типусяк Христина Василівна (фахівець комунальної установи Інклюзивно-ресурсного центру Надвірнянської Міської ради) розповіла педагогам, що в корекційній роботі потрібно звернути увагу на рівень і глибину порушень у дітей з різними нозологіями.
Вчитель-логопед Бойчук Тетяна Ігорівна, що надає корекційно-розвиткові послуги у закладах освіти Пасічнянської ТГ, поділилася досвідом роботи щодо застосування методики розвитку кінезіологічних та кінестетичних відчуттів, що є важливим у розвитку емоційно-вольової сфери дитини з особливими освітніми потребами.
Учасники семінару мали змогу отримати відповіді на актуальні питання та обмінятися думками з приводу наявних проблем у процесі проведення корекційно-розвиткових занять.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/5-2-1024x768.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/4-4-768x1024.jpg)
Також, всі присутні під час майстер класу «Руками творяться дива» мали можливість удосконалити свої практичні навички.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/14-1-1024x768.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/15-1024x717.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/16-1024x707.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/17-1-1024x728.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/18-1024x653.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/20-722x1024.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/21-1024x698.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/22-1024x723.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/23-1024x743.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/24-945x1024.jpg)