ПРИВІТАННЯ ПАСІЧНЯНСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ЗІ СВІТЛИМИ ХРИСТИЯНСЬКИМИ СВЯТАМИ – ЗІСЛАННЯ СВЯТОГО ДУХА ТА СВЯТОЮ ТРІЙЦЕЮ!
Шановні жителі Пасічнянської територіальної громади! Щиро вітаю Вас зі світлими християнськими святами– Зіслання Святого Духа та Святою Трійцею!
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/1-2-1024x638.jpg)
Особливе вітання засилаю вірянам Церкви «Зіслання Святого Духа» с. Зелена, присілок Фентираль і її настоятелю, отцю Володимиру Андрусяку, які відзначають сьогодні Храмове свято.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/2-2-1024x548.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/3-4-768x1024.jpg)
Свято Зіслання Святого Духа отримало на честь сходження Святого Духа на апостолів, яке їм обіцяв Ісус Христос перед своїм Вознесінням на небо. Також цей празник нагадує про св. Трійцю — Бога-Отця, Бога-Сина і Бога-Святого Духа.
Для українців це свято важливе, адже є символом спокою, любові, злагоди та миру, надихає нас бути незламними та сильними. Сьогодні разом з усією країною та світом молимося за перемогу над ворогом, за яку жертовно борються наші захисники. Вони захищають те, що люблять – наші родини та Україну. Просимо у Бога благословення для кожного нашого воїна.
Цієї світлої днини разом із зеленими композиціями в наші домівки входить мир та висока Божа благодать. Людські серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням, а ми намагаємося дарувати увагу та душевне тепло всім, хто поряд.
Нехай для Вас у день Зіслання Святого Духа світ стане кращим, доброзичливішим і світлішим. Бажаю Вам сердечного тепла, родинного затишку та великого щастя. Нехай єднає нас світло незгасних людських чеснот, а духовне піднесення стане благодатною нивою для нових благих починань! стріти цей величний день з добрими надіями, світлими помислами та добрими справами.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/64479596_1398617990270370_7137713773065797632_n.png)
З повагою – Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда.