Дружній поєдинок на футбольному полі відбувся між збірними Пасічнянської та Єзупільської територіальних громад
З давніх часів спорт об’єднує всі народи і нації, усі покоління. А 26 червня спорт, зокрема футбол, об’єднав дві мальовничі громади-Пасічнянську та Єзупільську територіальні громади .
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/5-2-768x1024.jpg)
Тож цього дня на стадіоні села Ганнусівка відбувся товариський футбольний матч між збірними командами Пасічнянської та Єзупільської територіальних громад.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/2-6-1024x759.jpg)
Під час футбольного поєдинку між громадами, який зініціювали голови Пасічнянської та Єзупільської ТГ Андрій Гунда та Ігор Лукашевич, панувала атмосфера дружби і доброзичливості, а гравці та вболівальники отримали величезне задоволення від товариської зустрічі та обмінялися позитивними емоціями.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/4-3-1024x768.jpg)
Андрій Гунда та Ігор Лукашевич під час дружнього поєдинку заявили, що цей турнір є швидше засвідчення дружби та майбутньої співпраці між двома громадами, аніж спортивні баталії, і 26 червня на футбольному полі було зроблено перший крок до співробітництва між громадами, адже незабаром між Пасічнянською та Єзупільською територіальними громадами буде підписано меморандум про співпрацю.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/3-6-1024x555.jpg)
Очільник Пасічнянської громади в свою чергу запросив футбольну збірну дружньої Єзупільської громади на футбольний матч-відповідь, який відбудеться зовсім скоро на одному з футбольних стадіонів Пасічнянської громади.