17 липня, в селищі Битків відбудеться Благодійний турнір з міні-футболу на підтримку ЗСУ!
В неділю 17 липня 2022 року в селищі Битків, на спортивному майданчику зі штучним покриттям (біля кафе “Катерина”) відбудеться відкритий благодійний турнір з міні-футболу на користь Збройних Сил України, в якому візьмуть візьмуть участь команди населених пунктів Пасічнянської територіальної громади.
Під час Благодійного турніру буде проводитись збір коштів на придбання автомобіля нашим захисникам з 10 Гірсько-Штурмової Бригади, в якій проходить службу житель нашої громади Бедрій Михайло Васильович.
Початок змагань о 12:00 годині.
Приєднуйтеся та ставайте частиною нашої Перемоги
![На зображенні може бути: текст](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/293970016_485386136921180_413364161535195069_n.jpg?stp=dst-jpg_s1080x2048&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=wbB5FYwFPw0AX-nHVHb&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=00_AT8OvoxL2M31siA2I_EheFC-Bc6wYbf5XerXoDARQF4c8g&oe=62D6FEF5)