Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Талановита молодь Пасічнянської територіальної громади змагалася в пісенному конкурсі «Голос громади-2021».

У неділю, 6 червня, в Пасічнянському сільському клубі відбувся пісенний конкурс «Голос громади-2021», приурочений до Міжнародного Дня захисту дітей.

Пісенний конкурс, який організовував та провів відділ культури, Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради, має за мету розвиток дитячої та юнацької художньої самодіяльності, пісенного мистецтва та виконавчої майстерності, виявлення в громаді молодих обдарованих талантів, оволодіння учасниками конкурсу художнім та сценічним досвідом та укріплення дружніх зв’язків між виконавцями всіх населених пунктів Пасічнянської територіальної громади.

Ведуча заходу Надія Бойчук представила всім присутнім компетентне журі, яке оцінюватиме конкурсантів, у складі начальника відділу культури Пасічнянської сільської ради, співака та музиканта Олексія Томина, співака, композитора, керівника чоловічого квартету «Легіт» Віктора Чудновського, співачки, переможниці Міжнародного гуцульського фестивалю, лауреатки та переможниці багатьох обласних та всеукраїнських конкурсів Віри Янцюк-Присяжнюк, переможця багатьох фестивалів та конкурсів, художнього керівника Молодківського сільського будинку культури Назарія Тимківа.

Пісенний конкурс відкрив начальник відділу культури Олексій Томин, який розповів учасникам пісенного конкурсу про умови першого туру та побажав конкурсантам гарних виступів та перемог, а ведуча Надія Бойчук познайомила членів журі з положенням про конкурс та систему оцінювання конкурсантів.

У “Голосі Громади-2021” брали участь 15 конкурсантів, які змагалися на сцені в двох категоріях: «до 14 років», «від 14 до 25 років».

Конкурсанти виконували на сцені Пасічнянського сільського клубу пісні українською та іноземною мовами, як під музичний супровід так і акапельно.

По завершенні конкурсної програми начальник відділу культури Олексій Томин запросив на сцену всіх конкурсантів пісенного конкурсу «Голос громади-2021» та подякував їм за участь в заході.

Отож, за підсумками першого туру пісенного конкурсу, який проходив за системою сліпих прослуховувань (члени журі були повернуті спиною до сцени і не бачили виконавця в обличчя), в команди тренерів потрапили такі конкурсанти:Команда Олексія Томина-Ольга Нечай, Людмила Блащук, Інна Бондаренко; Команда Віктора Чудновського– Богдан Максим’юк, Софія Литвинюк, Вікторія Осташук, Наталія Худак; Команда Віри Янцюк-Присяжнюк– Соломія Садрук, Ангеліна Пітчук, Ліза Павлюк; Команда Назарія Тимківа– Софія Пітчук, Юлія Цюрак, Соломія Жекало, Дмитро Вірста).

Також Олексій Томин попросив усіх переможців першого туру ретельно готуватись до фіналу, який відбудеться через три тижні, адже переможців буде тільки два: в категорії «до 14 років», і в категорії «від 14 до 25 років», та відмітив, що головний приз пісенного конкурсу- запис пісні переможців конкурсу на професійній студії, а на фіналістів чекають приємні сюрпризи.

Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда, який був присутній першому турі пісенного конкурсу, додав , що переможці «Голосу громади-2021» будуть мати можливість разом зі своїми тренерами 27 червня, під час святкування в Пасічнянській ТГ Дня молоді заспівати на одній сцені з переможцем «Голосу країни-2021» Сергієм Лазановським.

Також Андрій Гунда подякував організаторам ,членам журі за проведення такого цікавого та креативного пісенного конкурсу.