Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Ангеліна Пітчук, Єлизавета Павлюк, Дмитро Вірста – переможці пісенного конкурсу “Голос громади-2021”

25 червня 2021 року, за підтримки Пасічнянського сільського голови Андрія Гунди, в Пнівському сільському будинку культури відбувся фінал пісенного конкурсу «Голос громади-2021».

З початком фінального етапу «Голосу громади-2021», який присвячений Дню молоді, всіх привітала ведуча Надія Бойчук та запросила на сцену творчих наставників зі своїми командами. Начальник відділу культури Пасічнянської сільської ради Олексій Томин та ведуча Надія Бойчук поінформували учасників про умови конкурсу та побажали конкурсантам успіхів та перемоги.

Фінал конкурсу поділявся на два тури. В першому турі кожен учасник, як в категорії «до 14 років» так і в категорії «від 14 до25 років» виконував одну сольну пісню. В кого з тренерів було по два конкурсанти, за рішенням тренера, за результатами сольних виступів конкурсантів, в другий тур фіналу виходив тільки один з двох учасників. Після виступів учасників півфіналу конкурсу, журі визначилося з переможцями, які пройшли до наступного етапу конкурсу. Для журі стало тяжким випробуванням визначення переможців, тому що кожний учасник показав гарний результат.

Отже до фіналу потрапили: 1). Категорія «до 14 років»: команда Олексія Томина-Ольга Нечай, команда Віктора Чудновського- Богдан Максим’юк, команда Віри Яцюк-Присяжнюк- Ангеліна Пітчук, команда Назарія Тимківа- Софія Пітчук).2). Категорія «від 14 до 25 років»: команда Олексія Томина-Інна Бондаренко, команда Віктора Чудновського- Наталія Худак, команда Віри Яцюк-Присяжнюк- Ліза Павлюк, команда Назарія Тимківа- Дмитро Вірста).

В другому фінальному турі учасники виконували конкурсну пісню в дуеті зі своїми тренерами, яку потім оцінювали (від 1 до 10 балів) творчі наставники: начальник відділу культури Пасічнянської сільської ради, співак та музикант Олексій Томин, співак, композитор, керівник чоловічого квартету «Легіт» Віктор Чудновський, співачка, переможниця Міжнародного гуцульського фестивалю, лауреатка та переможниця багатьох обласних та всеукраїнських конкурсів Віра Яцюк-Присяжнюк, переможець багатьох фестивалів та конкурсів, художній керівник Молодківського сільського будинку культури Назарій Тимків.

Творчий наставник не мав права голосувати за конкурсанта, якого він готував до фіналу. Під час фінальних виступів конкурсантів, в мережі фейсбук, в “Gromada Pasichna” та “Пасічнянська ТГ: News Офіційна спільнота”, глядачі мали можливість проголосувати за конкурсанта, чий виступ їм сподобався. Також можливість виставити оцінку (5 балів) одному конкурсанту з кожної вікової категорії мав Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда.

…І ось настає той хвилюючий момент якого довго чекали всі-і учасники і глядачі. Ведуча вокального конкурсу оголошує імена переможців… і ними за результатами голосування глядачів, оцінками журі та сільського голови стають: в категорії «до 14 років» 4 місце у Софії Пітчук, 3 місце у Ольги Нечай, 2 місце в Богдана Максим’юка. Переможцем пісенного конкурсу та голосом громади-2021 в віковій категорії «до 14 років» стала підопічна творчого наставника Віри Яцюк-Присяжнюк АНГЕЛІНА ПІТЧУК з с. Пасічна, яка ще додатково отримала 5 балів від Пасічнянського сільського голови Андрія Гунди.

В категорія «від 14 до 25 років» місця розподілились так: 3 місце-Інна Бондаренко, 2 місце-Наталія Худак. За результатами голосування глядачів та за підсумками оцінок журі та сільського голови однакову кількість балів набрали та стали переможцями конкурсу «Голос громади-2021» в категорії «від 14 до 25 років» підопічна тренера Віри Яцюк-Присяжнюк, ЛІЗА ПАВЛЮК з с. Зелена, яка додатково отримала оцінку 5 балів від сільського голови, та ДМИТРО ВІРСТА з с. Пнів (тренер Назарій Тимків).

Переможці пісенного конкурсу отримали Сертифікати на запис пісні на професійній студії від Продюсерського центру Ірини Батюк “Star Team, та статуетки переможців.

Ангеліна Пітчук, Ліза Павлюк, Дмитро Вірста разом зі своїми тренерами виступлять в неділю, 27 червня, на святковому концерті присвяченому Дню молоді та Дню Конституції України на одній сцені разом з переможцем «Голосу країни-2021» Сергієм Лазановським та іншими зірковими учасниками святкового дійства, яке розпочнеться поблизу Битківського мосту о 19-ій годині.

А всі учасники конкурсу отримали статуетки “Лауреат вокального конкурсу “Голос громади” Пасічнянської ТГ та Сертифікати від продюсерського центру Ірини Батюк “Star Team”, на п’ять безкоштовних занять з вокалу. Такі ж сертифікати отримали Володимир Накладюк та Марія Дмитрук, які виконували пісні на конкурсній сцені як гості.

Організатори пісенного конкурсу нагородили Грамотами «За активну участь в розвитку культури Пасічнянської ТГ» Валентину Савчук ( Відпочинковий комплекс «Забава») та Івана Юрчилюка (ТЦ «Піраміда»), які виступили спонсорами фіналу пісенного конкурсу. Підсумовуючи результати «Голосу громади -2021» Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда відмітив, що громада має досить багато талантів і лише частина з них виступила на конкурсній сцені, і саме через такі конкурси, про юні таланти будуть дізнаватись жителі нашої громади, а керівництво Пасічнянської територіальної громади буде прикладати всі зусилля для розвитку таких талантів.

На завершення пісенного конкурсу «Голос громади-2021» начальник відділу культури Пасічнянської сільської ради Олексій Томин подякував всім учасникам за участь в конкурсі, а тренерам та батькам за допомогу в підготовці конкурсантів.

18Наталя Осташук, Мирослава Максимюк та ще 1620 поширень