Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Бібліотекарі Пасічнянської територіальної громади відзначили своє професійне свято

З нагоди професійного свята, Всеукраїнського дня бібліотек, в Зеленській сільській бібліотеці відбувся урочистий вечір-вшанування бібліотекарів сільських бібліотек Пасічнянської територіальної громади.

Колег-бібліотекарів з професійним святом привітали завбібліотеками Пасічнянської сільської ради Надія Осташук та ведучі святкового заходу, бібліотекарі з с. Зелена та смт. Битків Іванна Кузюк та Марія Брайк, які побажали всім бібліотекарям громади творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у їхній благородній просвітницькій справі.

У цей день на святкове зібрання до бібліотечної оселі в с. Зелена завітали поважні гості: депутат Івано-Франківської ради Ольга Ганиш, заступник Пасічнянського сільського голови Володимир Крошков, начальник відділу культури Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради Олексій Томин, староста Зеленського старостинського округу Василь Осташук, та депутат Пасічнянської сільської ради Ярослав Косюк.

Гості щиро вітали з професійним святом бібліотекарів та подарували для книгозбірень громади нові та цікаві книги.

Почесні грамоти Пасічнянської сільської ради та відділу культури за сумлінну працю, високу майстерність, професіоналізм та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек та букети квітів всім бібліотекарям громади вручили начальник відділу культури Олексій Томин та староста Зеленського старостинського округу Василь Осташук.

Зворушливі слова привітань на адресу бібліотечних працівників прозвучали і від партнерів та друзів бібліотек-клубних працівників Зеленського, Максимецького будинків культури, Черниківського клубу та учасників аматорського мистецтва вищезгаданих закладів культури.

Подарунками бібліотекарям стали прекрасні українські пісні, які виконали колеги-культрпрацівники. Директор Черниківського клубу Галина Яремчук присвятила колегам-бібліотекарям вірша авторства поета Нестора Чира «Бібліографиням», а директор Зеленського СБК Наталія Осташук та художній керівник Максимецького СБК Богдана Завитик подарували винуватцям свята смачний торт у вигляді книги.