Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Благодійний концерт «Захистимо Україну піснею» в селі Зелена

21 вересня 2022 року, в день величного християнського свята Різдва Пресвятої Богородиці, в селі Зелена в приміщенні Зеленського сільського будинку культури відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України «Захистимо Україну піснею», в якому взяли участь відомі артисти телефестивалю “Галицький шлягер”. Метою доброчинного заходу, який щотижня проходить у різних куточках Прикарпаття та організовується Народним артистом України Ярославом Борутою і благодійним фондом «Мистецький храм» є збір коштів на автомобіль для наших захисників.

Патріотичні українські пісні глядачам благодійного концерту, який провела Уляна Мандзюк, подарували виконавці: Народний артист України Ярослав Борута, Заслужена артистка України Квітослава Гіга, Гурт «Гальорка бенд», Віта Котик, Марина Романюк, Діана Дяків, Даніель Добромільський, та начальник відділу культури Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради Олексій Томин, який презентував глядачам власну пісню «Перемога наша» яку він присвятив нашим мужнім захисникам України.

Всі хто завітав цього святкового дня на таку чудову мистецьку імпрезу мали можливість придбати поетичні збірки ведучої концерту Уляни Мандзюк «Срібне скло» та «MONVIDO», з віршами яких пані Уляна знайомила глядачів між пісенними номерами.

Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда привітав глядачів та артистів благодійного концерту з християнським святом Різдва Пресвятої Богородиці, подякував виконавцям за те що вони проводять такі патріотичні заходи, під час яких популяризують українську пісню, прославляють українських воїнів, своєю творчістю допомагають нашим військовим та вручив Подяки Пасічнянської сільської ради «За участь у благодійному концерті на потреби ЗСУ «Захистимо Україну піснею» , який відбувся в рамках телефестивалю «Галицький шлягер» в с. Зелена Пасічнянської ТГ» Народному артисту України Ярославі Боруті, Заслуженій артистці України Квітославі Гіга, Гурту «Гальорка бенд», співакам Віті Котик, Марині Романюк, Діані Дяків, Даніелю Добромільському, ведучій благодійного концерту Уляні Мандзюк та звукорежисеру Андрію Франківу. Сільський голова наголосив увагу присутніх на тому, що чим надійніший тим сильніші наші Збройні Сили України.

Щиро вдячні усім, хто долучається до підтримки Збройних Сил України під час російсько-української війни! Разом до Перемоги!

Все буде Україна!