Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Чудовий 93-річний День народження зустрів житель села Пнів Василь Васильович Пилип’юк.

Спокійний, працьовитий, багатий талантами, патріот рідного краю та України, який одним з перших підтримав національно – патріотичне відродження на початку дев’яностих– таким знають та шанують жителі села Пнів Василя Васильовича Пилип’юка.

Народився Василь Васильович Пилип’юк 24 травня 1930 року в с. Фитьків. Рідним братом пана Василя є, тепер уже покійний, краєзнавець, громадський діяч, активний учасник «Просвіти» і літстудії «Бистрінь», учасник організації ОУН на псевдо «Грім» Іван Васильович Пилип’юк.

Більш як сорок років Василь Васильович пропрацював електриком в вишкомонтажній конторі. В селі Пнів познайомився з майбутньою дружиною Емілією, з якою душа в душу проживають вже довгі роки. Разом вони народили та виховали сина та дочку, радіють п’ятьом онукам. Дочекались правнучка.

На початку дев’яностих, Василь Васильович Пилип’юк активно включився в національно-патріотичне відродження. Разом з товаришами-однодумцями з села Пнів сприяв та активно брав участь в будівництві церкви, в спорудженні Могили Борцям за Волю України, відновлення пам’ятного Хреста скасування панщини, встановлення та відкриття в селі Пнів пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку.

А так як пан Василь не уявляв свого життя без пісні, то активно, одним з перших, долучився до створеного при Пнівському сільському будинку культури фольклорно-етнографічного колективу «Відлуння Карпат», в якому приймав участь більш двадцять років.

Тож вшанувати та привітати такого поважного жителя Пньова в день його 93-річчя до оселі Василя Васильовича Пилип’юка завітали Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда, староста Пнівського старостинського округу Василь Гладиш та начальник відділу культури Олексій Томин.

Гості привітали Василя Васильовича з Днем народження та побажали йому міцного здоров’я, сімейного затишку, мирного неба над головою, турботи від рідних та ще довгих років життя. А на знак пошани і згадку про цей знаменний день ювіляру вручили квіти та подарунок.

Іменинник щиро радів гостям, дякував всім за увагу до нього та теплі слова привітань. Пан Василь щиро ділився з присутніми своїми спогадами про молоді роки, розповідав про свій нелегкий трудовий шлях, а на згадку про свою участь в художній самодіяльності Пнівського клубу заспівав гостям декілька патріотичних пісень.

Щиро вітаємо Вас Василю Васильовичу з таким поважним 93 – річчям, віком мудрості і осмислення свого життєвого шляху. Нехай ваше життя наповнюється радістю від усвідомлення того, скільки важливих справ для рідної громади, для України, було зроблено Вами за всі ці роки. Бажаємо дожити до ста років в любові, турботі та злагоді. Мгогая літа!