Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Пасічнянський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Лісова казка»

Заклад був заснований 10 січня 2012 року.

Розташований заклад на самостійній земельній ділянці площею 0,5059 га. Будівля закладу – типова, двоповерхова та відповідає вимогам, встановленим чинним законодавством України. Загальна площа приміщень 1790,6 кв.м. (основні приміщення – 772,2 кв.м., допоміжні приміщення – 1018,4 кв. м.). Так, у складі будівлі наявні приміщення з наступним цільовим призначенням: 5 приміщень дитячих груп, кабінет директора, кабінет практичного психолога та методиста, кабінет медичної сестри, приміщення харчоблоку, котельня.

Практична потужність Закладу складає 109 місць, функціонує 5 груп ( з них: раннього віку, 4-го року життя, 5-го року життя, та дві групи 6-го року життя). На кожну групу передбачене окреме групове приміщення, кожне з яких поділене на навчально-ігрову та спальну зону. До складу групових кімнат входять: роздягальня, ігрова, спальня та санвузол. Групові кімнати обладнані необхідним м’яким та твердим інвентарем відповідно до вимог законодавства.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для якісної організації життєдіяльності дітей. Приміщення груп естетично оформлені, затишні, впорядковані меблями відповідно віку дітей, відповідають гігієнічним та санітарним вимогам.

Для вирішення завдань музичного та художньо-естетичного розвитку у закладі естетично оформлений музичний зал, для проведення занять, свят, розваг, куточки самостійної художньої діяльності є в кожній групі, де знаходяться музичні інструменти, обладнання для театралізованої діяльності.  У закладі створено навчально-спортивне оздоровче середовище, складовими якого є музична зала, яка використовується як і фізкультурна, спортивний майданчик, фізкультурні кутки по всіх вікових групах, оснащені фізкультурним інвентарем та обладнанням, атрибутами до рухливих ігор, предметами для проведення загально розвиваючих вправ.

У приміщенні закладу розміщений харчоблок, зокрема, містить 3 холодильники, 2 електродуховки, 2 електричні плити, 1 електром’ясорубка, електричний міксер, витяжна вентиляція. В складському приміщенні знаходиться 2 морозильні камери та холодильник. В приміщенні для прання є 2 пральні машини.

Заклад забезпечений комп’ютерною технікою: 2 ноутбуки, 3 багатофункціональні пристрої, телевізор, планшет, ламінатор. В музичному залі наявні : фортепіано, телевізор.

Керівник закладу: директор Афтаназів Віра Орестівна.

Адреса

78432, село Пасічна, вулиця Софії Галечко, 127, Надвірнянський район, Івано-Франківська область

Відкрити в Google Maps