Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Зеленська початкова школа

Зеленська початкова школа розташована  в селі Зелена, присілок  Фентираль будинок 346а. Збудована у далекому 1938 році, тому говорити про сучасне планування не доводиться. Та у інших аспектах маємо низку переваг:

– колектив складається із кваліфікованих педагогів: 2 вчительки є спеціалістами, ще 2 вчителям присвоєно І кваліфіковану категорію, 4 педагогам присвоєно вищу кваліфікаційну категорію, серед яких 1 має педагогічне звання « старший вчитель». Всі педагоги мають вищу педагогічну освіту та постійно підвищують свою педагогічну майстерність, приймаючи участь у семінарах, тренінгах, майстер-класах, а на даному етапі – на дистанційних курсах, вебінарах, різноманітних школах удосконаленнях майстерності.

– учні навчаються в одну зміну. Приміщення кожного класу відрізняється відповідно  до смаків та уподобань класоводів. (Технічне оснащення 1-3 класів відповідає вимогам нової української школи.

– мікроклімат у школі максимально наближений до домашнього. Наповнюваність класів – до 10 –ти учнів, що дає змогу педагогам охопити своєю увагою кожну дитину. На перервах діти не тиняються по шкільному подвір’ю, а організовуються різноманітні ігри під керівництвом чергового учителя та учнів-помічників. Кожний ранок робочого дня розпочинається із виконання Державного гімну України та молитви за Боже благословення до навчання.

– на базі школи працюють 2 гуртки – катехитичний та хореографічний.

– тісно співпрацюємо із сільською бібліотекою ( бібліотекар Дзебчук О.Ю.), яка знаходиться в приміщенні школи. Діти розвивають вміння шукати необхідну інформацію та прилучаються до систематичного позакласного читання.

– педагоги співпрацюють із батьками, залучають їх до життя школи, інформують про успіхи та досягнення дітей, надають методичні рекомендації щодо навчання та виховання., адже мета у нас спільна – виховання гармонійної особистості молодшого школяра.

– у школі 3 роки тому зроблено парове опалення та частково облаштовані внутрішні туалети. Спільно з батьками запровадили змінне взуття. В усіх приміщеннях знаходиться велика кількість вазонів. Так що в школі світло, затишно та чисто.

Керівник закладу – Пінах Лілія Миколаївна

с. Зелена, присілок Фентираль, 346а Надвірнянського району Івано-Франківської області