Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Зеленський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Журавлик»

Розташований Заклад на самостійній земельній ділянці , площею 0,163 га.

Будівля Закладу – типова, двоповерхова , та відповідає вимогам встановленим чинним законодавством України. Загальна площа приміщень становить 512.3 кв.м. (основні приміщення  – 420 кв.м., допоміжні приміщення – 92.3 кв.м.).

Практична потужність Закладу складає 35 місць, функціонує 2 дошкільні групи – (з них: 1 група старшого дошкільного віку, 1 група різновікова). На даний час (2021 рік) в закладі виховуються та навчаються 55 дошкільнят ( з них – 25 дітей старшого дошкільного віку (п’ятирічного віку) та 30 дітей віком від трьох  до п’яти років.

Групові кімнати , спальна обладнані всім необхідним м’яким та твердим інвентарем відповідно до вимог законодавства.

Заклад  відповідає санітарним нормативам, а також вимогам законодавства в сфері забезпечення пожежної, безпеки життєдіяльності, в тому числі безпеки життєдіяльності дітей , охорони праці, та інших нормативно-правових документів щодо закладів дошкільної освіти.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для якісної організації життєдіяльності дітей. Приміщення груп естетично оформлені, затишні, впорядковані меблями відповідно віку дітей, відповідають гігієнічним та санітарним вимогам.

Ігрові зони обладнані в достатній кількості навчальним та ігровим матеріалом. Для вирішення завдань музично-естетичного розвитку у Закладі естетично оформлені куточки самостійної художньої діяльності, де знаходяться дитячі музичні інструменти, обладнання для театралізованої діяльності.

У Закладі створено навчальне спортивне оздоровче середовище, складовими якого є спортивна зала , яка оснащена фізкультурним інвентарем та обладнанням, нетрадиційним обладнанням, атрибутами до рухливих ігор, різноманітними предметами для проведення загально розвиваючих вправ.

Велику роль в Закладі приділяється харчуванню дітей. У приміщенні Закладу розміщений харчоблок, складські приміщення. Харчоблок забезпечений проточною гарячою та холодною водою. Заклад має свій індивідуальний колодязь.

Територія Закладу огороджена . На території Закладу наявний ігровий майданчик ( гірка, 2 гойдалки, пісочниця, альтанка, нетрадиційне фізкультурне обладнання.)  Щороку здійснюється озеленення на території Закладу, висаджуються квіти, відповідно до сезону.

Керівник закладу: Директор Бобрецька Марія Олексіївна

78433 с.Зелена, вулиця Хрипелів 1053а, Надвірнянський район Івано-Франківська область