Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

До порталу “Поезія Вільних” долучилась пнівчанка Наталія Вінтоняк

До національного порталу «Поезія Вільних», який запустили спільно Міністерство культури та інформаційної політики України та Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти разом із волонтерами, з віршами навіяними війною, розв’язаною росією 24 лютого 2022 року, долучилась пнівчанка Наталія Вінтоняк.

Пані Наталія, Лауреат Диплому Другого ступеня Всеукраїнського дистанційного конкурсу авторської прози та поезії «ЯwriteR-2021», розмістила на порталі “Поезія Вільних” три власних вірші, які написані поетесою з любові та віри в Україну, в кожного з нас, в Перемогу!!! :

1. “Захисниця” https://warpoetry.mkip.gov.ua/5107

2. “Там тиша і спокій…(в пам’ять загиблих дітей)” https://warpoetry.mkip.gov.ua/5096

3. “Київ у вогні” https://warpoetry.mkip.gov.ua/5078

Щоб проголосувати за поетичні твори Наталії Вінтоняк потрібно перейти за посиланнями вище і натиснути на «сердечко».На даний час на на порталі опубліковано уже більше 18 тисяч сучасних та щирих віршів, які народилися у воєнний період та передають силу рідного слова.

Конкурс продовжується, тож щоб додати свою поезію, достатньо заповнити форму на сайті: https://warpoetry.mkip.gov.ua/. Після модерації, твори з’являться на порталі.

Згодом Міністерство культури та інформаційної політики України випустить друковану збірку віршів, до якої увійдуть найкращі роботи талановитих митців, які долучилися до ініціативи «Поезія Вільних».