Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

До уваги фермерів та інших виробників сільськогосподарської продукції!

Уряд продовжив до 30 листопада 2022 року термін реєстрації заяв аграріїв на отримання державної допомоги у Державному аграрному реєстрі.

Відповідні норми містяться у Постанові від 18 листопада 2022 року № 1294.

Кошти, що надаються в рамках програм допомоги Європейського Союзу на підтримку суб’єктів господарювання АПК, використовуються за напрямами:

• бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) для провадження с/г діяльності;

• спеціальна бюджетна дотація за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності.

Учасниками програми можуть бути лише ті виробники с/г продукції, які зареєстровані у Державному аграрному реєстрі (ДАР) та відповідають її критеріям, оскільки розподіл підтримки відбуватиметься лише онлайн через ДАР.

За умовами програми, безповоротну допомогу можуть отримати аграрії, які мають від 1 до 120 га сільськогосподарських угідь або утримують від 3 до 100 корів. Перші можуть отримати – 3100 грн на один гектар оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення, але не більше 372 тис. гривень. Другі – 5300 грн на кожну корову, яка перебуває у власності отримувача, але не більше 530 тис. гривень.

Сайт для реєстрації і подачі заявок за посиланням: https://dar.gov.ua.