Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

До уваги жителів Пасічнянської ТГ! В Україні продовжує діяти соціальний проект «Прихисток»

З метою об’єднання спільних зусиль у забезпеченні наших громадян безпечним прихистком діє соціальний проект «Прихисток». Це проект по розміщенню українців, які вимушені переїхати із зон бойових дій.

Проект має на меті заохотити українців поділитися своїм житлом і затишком і прихистити всіх внутрішньо переміщених співгромадян, які постраждали від дій путінського режиму в Україні.

Власники житла, які безкоштовно допоможуть українцям із проживанням, зможуть отримати від держави близько 450 грн на місяць за кожну прийняту особу, незалежно від її віку, для компенсації витрат на комунальні послуги.

Щоб запропонувати своє житло для проживання внутрішньо переміщеним особам і отримати компенсацію, необхідно:

подати заяву до органу місцевого самоврядування (ОМС) за місцем проживання, або через сайт https://prykhystok.gov.ua/ про готовність прийняти у себе переселенців;

-при поселенні переселенців подати відповідну заяву до ОМС (орган місцевого самоврядування);

До заяви необхідно долучити копії наступних документів:

1). копію паспорта, 2). копію ідентифікаційного коду, 3). копію свідоцтва про право власності на нерухоме майно, 4).реквізити рахунку власника житла, 5).паспорт внутрішньо переміщеної особи, 6). ідентифікаційний номер ВПО, 7). свідоцтва про народження дітей ВПО, 8). довідка ВПО .

– до 5-го числа кожного місяця інформувати ОМС про кількість днів та переселенців, які проживали;

✅-отримати компенсацію.