Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Дружній поєдинок на футбольному полі відбувся між збірними Пасічнянської та Єзупільської територіальних громад

З давніх часів спорт об’єднує всі народи і нації, усі покоління. А 26 червня спорт, зокрема футбол, об’єднав дві мальовничі громади-Пасічнянську та Єзупільську територіальні громади .

Тож цього дня на стадіоні села Ганнусівка відбувся товариський футбольний матч між збірними командами Пасічнянської та Єзупільської територіальних громад.

Під час футбольного поєдинку між громадами, який зініціювали голови Пасічнянської та Єзупільської ТГ Андрій Гунда та Ігор Лукашевич, панувала атмосфера дружби і доброзичливості, а гравці та вболівальники отримали величезне задоволення від товариської зустрічі та обмінялися позитивними емоціями.

Андрій Гунда та Ігор Лукашевич під час дружнього поєдинку заявили, що цей турнір є швидше засвідчення дружби та майбутньої співпраці між двома громадами, аніж спортивні баталії, і 26 червня на футбольному полі було зроблено перший крок до співробітництва між громадами, адже незабаром між Пасічнянською та Єзупільською територіальними громадами буде підписано меморандум про співпрацю.

Очільник Пасічнянської громади в свою чергу запросив футбольну збірну дружньої Єзупільської громади на футбольний матч-відповідь, який відбудеться зовсім скоро на одному з футбольних стадіонів Пасічнянської громади.