Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Експериментальний проект для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни.

Постановою Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2023 року № 984 «Про реалізацію експериментального проекту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості» (набрала чинності 19 вересня 2023 року) затверджено порядок реалізації вказаного експериментального проекту. Координаторами експериментального проекту є Міністерство економіки, Державний центр зайнятості. Відповідальними за організацію та забезпечення реалізації експериментального проекту є регіональні центри зайнятості та їх філії. Джерелами фінансування експериментального проекту є кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.Професійне навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни буде проводитися в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості.

Якщо у вас виникають питання, пов’язані зі сферою зайнятості, зверніться в будь-яку філію, управління, відділи філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості (контакти за посиланням https://is.gd/u0nOYN).

Також консультації ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.