Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Увага! Пісенний конкурс «Голос громади-2021» в Пасічнянській ТГ.

Ця подія вже відбулася

В рамках святкування Міжнародного Дня захисту дітей, в Пасічнянській територіальній громаді відбудеться пісенний конкурс «Голос громади-2021», який організовує та проводить відділ культури, Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради.

Пісенний конкурс буде проходити в два етапи:

1. Кастинг(«сліпі прослуховування»).

2. Фінал.

Кастинг відбудеться 6 червня 2021 року в приміщенні Пасічнянського сільського клубу.

Реєстрація учасників о 13.00 годині.

Початок кастингу о 14.00 год.

Учасникам мати з собою фонограми на цифрових носіях(флешці).

Для того, щоб прийняти участь у конкурсі “Голос громади” Учасник відправляє свої дані (прізвище, ім’я, вік, місце проживання, номер телефону) на електронну адресу kultura.pasichna.tg@ukr.net, або звертається до працівників клубних закладів громади, які в свою чергу повідомляють оргкомітет про кількість учасників.

ПЕРШИЙ ЕТАП — «сліпі прослуховування» (або «Вибір наосліп»), де творчі наставники роблять свій вибір, орієнтуючись виключно на голос учасника. Під час виступу учасників тренери сидять спиною до сцени. Якщо вони вирішують обирати учасника до своєї команди, вони повертаються до сцени обличчям. Якщо до кінця виступу вони не повернулися лицем до учасника — вони не можуть взяти його в команду. Кожен тренер повинен обрати два учасника. У першому етапі кожний учасник конкурсу виконує 1 твір, загальною тривалістю не більше 5 хв. Музичний твір може бути будь-якою мовою, тільки не російськомовним. Фонограми приймаються лише на цифрових носіях в форматі МР3, з назвами треків, ідентичними назві номера, з ідеальною якістю звуку, а також дозволяється виконувати твори акапельно (без музичного супроводу), та під акомпанемент музичних інструментів.

ДРУГИЙ ЕТАП— «фінал». Всі фіналісти готують по два твори, один з яких виконують сольно, інший в дуеті з тренером. Прямий ефір буде транслюватись з сторінки «Gromada Pasichna» у Facebook і голосування триватиме протягом всього фіналу на «Gromada Pasichna» Facebook. Визначення переможця відбувається за допомогою голосування глядачів в мережі Facebook та оцінок тренерів (тренери не ставлять оцінки своїм підопічним).

Порядок виступів на конкурсних прослуховуваннях встановлюється жеребкуванням, всі прослуховування проходять публічно, в сценічних костюмах, з підтанцьовками (при наявності), тощо.

Про дату фіналу буде повідомлено після кастингу.

Оцінку учасників конкурсних прослуховувань та визначення переможців буде здійснювати професійне журі.

Головним призом конкурсу є запис пісні на професійній студії.

Всі фіналісти нагороджуються цінними подарунками.Учасники конкурсу, які не потрапили до фіналу нагороджуються подяками за участь в пісенному конкурсі «Голос громади-2021».