Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Храмове свято на честь Різдва Пресвятої Богородиці в селі Черник

21 вересня 2021 року, у день християнського свята Різдва Пресвятої Богородиці, парафіяни церкви «Різдва Пресвятої Богородиці» села Черник Пасічнянської територіальної громади урочисто відзначили храмове свято.

З нагоди храмового свята відбулося святкове богослужіння яке очолив протопресвітер Пнівського протопресвітеріату отець-мітрат Богдан Михайлина, з котрим молилися запрошені настоятелем церкви «Різдва Пресвятої Богородиці» о. Мироном Тимівим священики та чисельні парафіяни і гості.

Радість престольного свята з прихожанами церкви «Різдва Пресвятої Богородиці» розділили Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда та староста сіл Зелена, Максимець та Черник Василь Осташук.

Наприкінці Богослужіння отець- мітрат Богдан Михайлина від імені всіх священнослужителів, які брали участь в святковому Богослужінні привітав всіх парафіян церкви «Різдва Пресвятої Богородиці» та гостей з храмовим святом.

Дякуючи за спільну молитву отець Богдан побажав всім Божого благословіння, радості, заступництва Пресвятої Богородиці на землі і на небі.

Парох церкви «Різдва Пресвятої Богородиці» о. Мирон Тимів, у привітальному слові побажав всім довгих років життя, многих благих літ та подякував запрошеним священникам-декану Пнівському, отцю-мітрату Богдану Михайлині, о. Володимиру Андрусяку, о. Миколі Гаврилюку, о. Олегу Гуляку, о. Олексію Градюку, о. Григорію Данчишину, о. Ярославу Онуфраку, о. Миколі Костику за добру та щиру молитву, яку вони в день храмового свята проголосили перед Господом.

До привітань доєднався парох с. Пасічна о. Олег Гуляк, який висловив щиру подяку о. Мирону Тиміву за душпастирську працю, за молитву, за добре повчальне слово Святого Євангелія, яке отець Мирон, настоятель церкви «Різдва Пресвятої Богородиці» села Черник, з благословення Господа та Преосвященного Владики несе своїм парафіянам з вересня 2004 року і уже 17 років.

Після урочистої Святої Літургії на церковному подвір’ї священнослужителі звершили молебень та чин освячення води і окропили всіх присутніх вірян святою водою.