Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Інформація про встановлення систем оповіщення в Пасічнянській ТГ

Чому на другому році великої війни у Пасічнянській громаді на Франківщині обласна військова адміністрація та Управління цивільного захисту вимагає у громади встановити системи оповіщення?

На початку повномасштабного вторгнення сільська рада вирішила відтермінувати встановлення систем оповіщення, але чесно кажучи, з поступлення останніх роз’яснень у випадку атаки на об’єкти громади падіння ,,шахедів” чи ракет на будинки, за нанесення збитків, у випадку відсутності тривоги відповідати буде тільки голова громади!!!

Смартфони це добре, але слід пригадати останню ситуацію з падінням інтернету на Київстарі і зв’язком і про повітряну тривогу дізнатися уже неможливо!!!

На вимогу Управління цивільного захисту населення обласної військової адміністрації, в кожній громаді має бути система оповіщення, яка не буде залежати від наявності чи відсутності зв’язку!!!

Пасічнянська громада — одна із 12 громад Прикарпаття, які не мають системи оповіщення!!!

Тому в громаді, на вимогу військової адміністрації, встановлять оповіщення в Зеленій, Пасічній, Биткові та Пньові!!!

Як зазначає в листах та зверненнях до громади та в засобах масової інформації начальник Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної військової адміністрації Володимир Стебницький:☝️ якщо громади не встановлюватимуть системи оповіщення — звертатимуться до поліції для відповідного реагування. Управління з питань цивільного захисту надає фахівців та проводить консультації в громадах для створення систем оповіщення.