Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Конкурс для дитячих садочків “Гратися і не боятися”

Запрошуємо вихователів закладів дошкільної освіти разом зі своїми вихованцями долучитися до конкурсу «Гратися і не боятися» та отримати розвивальні набори для щоденних занять від UNICEF Ukraine.

Виконайте такі умови:

  • Запишіть коротке відео про те, як ви разом із дітьми вашої групи робите руханку під пісню «Я і ти».
  •  Оберіть один з інструментів підтримки ментального здоров’я дітей, що міститься в Рекомендаціях МОН; запишіть коротке відео або зробіть фото про те, як його використовуєте у щоденній роботі з вашими вихованцями; додайте короткий опис.
  •  Поділіться своїм найдієвішим інструментом (комплексом інструментів) для розвитку навичок  дошкільнят, запишіть коротке відео або зробіть фото про те, як ви його застосовуєте в роботі з вихованцями, додайте опис.
  •  Відправте виконані завдання через форму (bit.ly/42oLk2f), заповніть усі необхідні поля.

Учасниками конкурсу можуть бути всі вихователі, що представляють різні дитячі групи, одного державно-комунального закладу дошкільної освіти.  

 Конкурс триватиме до 29 лютого. Серед учасників, що виконали умови, оберуть 200 переможців, які отримають від UNICEF розвивально-розважальні набори для дітей.

 Хочемо зауважити: до участі в конкурсі НЕ приймають заявок від родин, приватних закладів освіти і шкільних колективів.

Діліться вашими відео та фотографіями в соцмережах із хештегом #ЯіТи та відміткою UNICEF Ukraine в Instagram та Facebook, ми будемо дуже цьому раді! 

Нумо гратися й не боятися!