Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Кубок Пасічнянської ТГ-2021 з міні-футболу серед дорослих завоювали футболісти Пнівської «Скелі»

21 листопада 2021 року на спортивному майданчику зі штучним покриттям Пнівського ліцею відбувся міні-футбольний турнір на Кубок Пасічнянської ТГ-2021 серед дорослих складів футбольних клубів нашої громади. В змаганнях, які організовано і проведено за підтримки Пасічнянського сільського голови Андрія Гунди та Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради, взяли участь дорослі склади футбольних клубів Пасічнянської ТГ: ФК «Фортуна» (Білозорина), ФК «Розсіч» (Битків), ФК «Горгани» (Зелена), ФК «Бистриця» (Пасічна), ФК «Скеля» (Пнів). Арбітри змагань Дмитро Прокопечко та Микола Макаро разом з представниками команд провели жеребкування, розподіливши учасників на 5 груп по 2 команди в групі.

Змагання проводилися за коловою системою, відбулося 10 матчів, кожен матч складався з двох таймів по 12 хвилин. Стартовий свисток – і свято футболу розпочалося. Не дивлячись на погодні умови (поривчасто дув холодний вітер), турнір пройшов знову на високому рівні, під час кожного матчу на полі вирували справжні футбольні пристрасті, де було місце і емоціям, і цікавим комбінаціям. Всі команди запам’яталися цікавою напруженою боротьбою у кожному зіграному поєдинку, а гравці команд показали відмінну майстерність, фізичну готовність та волю до перемоги. І чим ближче було до фінішу змагань, тим більше ігри ставали дедалі видовищнішими, адже на переможця чекав Кубок, а на фіналістів турніру- футбольні м’ячі та Грамоти.

За підсумками десяти зіграних матчів володарем Кубка Пасічнянської ТГ-2021 з міні-футболу серед дорослих складів став ФК «Скеля» (Пнів), а фіналістами турніру – ФК «Розсіч» з смт. Битків ( ДРУГЕ місце), та ФК «Фортуна» з с. Білозорина (ТРЕТЄ місце).

Голова Пасічнянської територіальної громади Андрій Гунда, який разом з старостою Пнівського старостинського округу Василем Гладишем, керівником спортивно – громадської організації «Скеля» Михайлом Войсовичем, спортінструктором відділу спорту Пасічнянської ТГ Ігорем Зеленюком, арбітрами змагань Дмитром Прокопечком та Миколою Макаро приймав участь в церемонії нагородження, подякував всі командам за участь в турнірі, та за гідне представлення всіх населених пунктів нашої громади в Чемпіонаті та Кубку Надвірнянського району з футболу та завірив, що керівництво Пасічнянської територіальної громади й надалі буде всіма можливими засобами підримувати футбольні команди громади.

Також Андрій Гунда висловив ідею на перспективу-зі всіх п’яти футбольних клубів громади зібрати найкращих гравців та створити сильну, потужну футбольну команду, яка б могла на достойному рівні представляти Пасічнянську ГР на Чемпіонаті Івано-Франківської області з футболу. До привітань доєднався Ігор Зеленюк та запросив всі команди громади на міні-футбольний турнір ветеранів віком від 40 років (40+), який ВІДБУДЕТЬСЯ НАСТУПНОЇ НЕДІЛІ, 28 ЛИСТОПАДА, В СЕЛІ ПАСІЧНА на спортивному майданчику зі штучним покриттям Пасічнянського ліцею.