Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Освітнім закладам Пасічнянської громади передано найнеобхідніше обладнання для роботи техперсоналу

В кожньому освітньому закладі Пасічнянської громадиі є колосальна кількість проблемних питань господарського характеру, які лягають на плечі заступника директора з господарських питань та робітників освітнього закладу. Кожний господар школи повинен мати найнеобхідніші інструменти для ремонту.

А тому виконуючи ініціативу освітніх закладів Пасічнянському, Битківському, Пнівському, Зеленському ліцеям, Максимецькій, Білозоринській та Черниківській гімназіїям передано найнеобхідніше обладнання для роботи техперсоналуа свме:

– драбину 2 м;

– набір ключів та інструментів;

– шруповерт електричний;

– дрель електричну;

– електролобзик по дереву;

– болгарка та круги;

– електроди;

– пилу електричну;

– мережевий подовжувач на котушці на 50 метрів.

“Це найнеобхідніші інструменти, які необхідні для ремонту дверей, батарей, даху та інших проблемних питань в школах!!! На черзі для кожної школи маємо передати бензинові мотокоси, щоб прилегла територія біля шкіл була завжди прибрана, а трава покошена!!! Також будемо передавати спортивний інвентар, адже завершилися тендерні закупівлі!!!

PS. Із створенням ТГ, громада запровадила ініціативу виплачувати оздоровчі виплати для всіх технічних працівників шкіл, так як із створенням громади педагоги та техперсонал мали відчути, що змінилася ситуація в бік покращення!!!

Нажаль освітньої субвенції останні два роки не вистачає для виплати заробітної плати педагогів повністю з державного бюджету, але громада щоб мати змогу виплачувати заробітну плату педагогам тільки за 2023 рік з місцевого бюджету додатково до освітньої субвенції для педагогів громади виділила – 3 млн 054 тис грн!!!

Економіка має працювати навіть під час військового стану, адже економіка це запорука виплат заробітних плат для військових та підґрунтя нашої перемоги!!!

Дякуємо збройним силам та платникам податків громади!!!”- наголосив у своєму зверненні до жителів Пасічнянської ТГ сільський голова Андрій Гунда.