Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Пасічнянська громада самостійно, за кошти місцевого бюджету, виготовила проекти ремонту доріг

Жодна дорога капітально не може ремонтуватися без проектної документації та проходження експертизи проекту, тому Пасічнянська територіальна громада самостійно, за кошти місцевого бюджету, в 2021 році виготовила та 9 грудня 2021 року передала ДП “Дороги Прикарпаття” проекти та експертизи для:

Капітального ремонту дороги “Надвірна-Пасічна” (через село Пнів); капітального ремонту дороги “Надвірна-Бистриця” (продовження (другий етап) від повороту на с. Бухтівець до церкви св. Димитрія в с. Зелена); капітального ремонту дороги “Битків-Білозорина” (від “Битківського моста” до церкви “Успіння Пресвятої Богородиці” в смт. Битків і від об’їздної дороги до с. Білозорина).

Розуміємо, що громада має активно займатися ремонтом доріг, а тому самостійно ініціювали виготовлення проектної документації та передали її балансоутримувачу для оголошення тендерних закупівель..

“В 2021 році в Пасічнянській територіальній громаді громаді було капітально відремонтовано 9 кілометрів доріг, а в наступному 2022 році, прагнемо спільно з ДП “Дороги Прикарпаття” відремонтувати набагато більше доріг нашої громади”- наголосив Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда під час зустрічі з керівництвом ДП “Дороги Прикарпаття”.