Пасічнянська територіальна громада втратила ще одного захисника, Героя України Степана Тацяка
Степан Іванович Тацяк народився в селищі Битків 20 листопада 1993 року. Проживав з дружиною Тетяною та двома маленькими дітьми в селі Пнів. Службу військовослужбовець ЗСУ проходив в першому аеромобільному взводі 4 аеромобільної роти 2 аеромобільного батальйону військової частини А4350. Захищаючи Україну від рашиських окупантів в районі міста Соледар Донецької області 2 січня 2023 року Степан Тацяк отримав поранення від якого помер 16 січня 2023 року в обласній клінічній лікарні ім. Мечникова м. Дніпро.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/1-2-1024x990.jpg)
В неділю 22 січня жителі с. Пнів, де останніми роками проживав загиблий віськовослужбовець, живим коридором зустріли траурний кортеж, аби віддати належну шану нашому Герою.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/3-3-1024x768.jpg)
А вже 24 січня в останню земну дорогу воїна проводжали з почестям та українськими прапорами рідні, друзі, бойові побратими та товариші, жителі Пньова, Биткова та навколишніх сіл. Поховальна процесія пройшла від домівки, де з дружиною та дітьми проживав загиблий і до церкви Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці села Пнів, в якій священнослужителі помолилися за упокій душі військовослужбовця Степана Тацяка, який віддав власне життя за майбутнє нашої держави.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/5-2-1024x870.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/9-1024x768.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/21-1024x768.jpg)
Поховали Героя на цвинтарі селища Битків, зі всіма військовими почестями під залпи останнього салюту та мелодію Державного Гімну України.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/28-1024x895.jpg)
Важко знайти слова, які б змогли зменшити біль, що переживають рідні, близькі та друзі загиблого. У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять вірного Сина України!
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/8-1-1024x828.jpg)
Щирі співчуття рідним та близьким.
Вічна та світла пам’ять Герою України!