Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Пасічнянська територіальна громада втратила ще одного захисника, Героя України Степана Тацяка

Степан Іванович Тацяк народився в селищі Битків 20 листопада 1993 року. Проживав з дружиною Тетяною та двома маленькими дітьми в селі Пнів. Службу військовослужбовець ЗСУ проходив в першому аеромобільному взводі 4 аеромобільної роти 2 аеромобільного батальйону військової частини А4350. Захищаючи Україну від рашиських окупантів в районі міста Соледар Донецької області 2 січня 2023 року Степан Тацяк отримав поранення від якого помер 16 січня 2023 року в обласній клінічній лікарні ім. Мечникова м. Дніпро.

В неділю 22 січня жителі с. Пнів, де останніми роками проживав загиблий віськовослужбовець, живим коридором зустріли траурний кортеж, аби віддати належну шану нашому Герою.

А вже 24 січня в останню земну дорогу воїна проводжали з почестям та українськими прапорами рідні, друзі, бойові побратими та товариші, жителі Пньова, Биткова та навколишніх сіл. Поховальна процесія пройшла від домівки, де з дружиною та дітьми проживав загиблий і до церкви Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці села Пнів, в якій священнослужителі помолилися за упокій душі військовослужбовця Степана Тацяка, який віддав власне життя за майбутнє нашої держави.

Поховали Героя на цвинтарі селища Битків, зі всіма військовими почестями під залпи останнього салюту та мелодію Державного Гімну України.

Важко знайти слова, які б змогли зменшити біль, що переживають рідні, близькі та друзі загиблого. У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять вірного Сина України!🕯️

Щирі співчуття рідним та близьким.

Вічна та світла пам’ять Герою України!