Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Гунда Оксана Михайлівна

СЕКРЕТАР ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ, ПОДАТКІВ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

Громадянка України, народилася 15.09.1991 р., освіта вища, безпартійна, директор КП “Пасічнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги, місце проживання: смт Битків, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл.

ЗВІТ

депутата Пасічнянської сільської ради  VIII скликання  Гунди Оксани Михайлівни

про депутатську діяльність у 2023 році

Обрана депутатом в 2020 році Пасічнянської сільської ради  від політичної партії «Слуга народу», виборчий округ №2.

Під час здійснення своїх депутатських повноважень керувалася Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», іншими державними нормативно-правовими актами та регламентом сільської ради.

Вхожу до складу постійної комісії  з бюджетних питань. З моменту набуття повноважень працюю над виконанням своїх депутатських обов’язків. При ухваленні рішень завжди враховувала думку виборців і користь від цих рішень для життєдіяльності Пасічнянської ТГ, захист інтересів громадян та виконання доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень.

Пріоритетами в депутатській діяльності протягом 2023 року були: збереження структурних підрозділів медичної сфери для забезпечення якісними, доступними медичними послугами жителів найбільш віддалених сіл громади, соціальна підтримка мешканців громади та внутрішньо переміщених осіб, допомога підрозділам ЗСУ.

Для мене та команди «Слуга народу» особливо надважливим є питання підтримки військових: учасників АТО, ЗСУ, ветеранів війни. Адже саме завдяки цим людям кожен громадянин України знаходиться під мирним небом, а межі країни під надійним захистом.

Крім того, вважаю, що вміння чути людей, розуміти їхні проблеми, мати бажання та сили їм допомагати – це головний пріоритет діяльності депутата.

Разом із депутатами фракції ««Слуга народу», в обов’язковому порядку проводимо робочі зустрічі напередодні кожного пленарного засідання. На них обговорюємо порядок денний, актуальні питання, спільні проєкти та роботу тимчасових комісій. Ці наради – площини, де кожен може висловити свою позицію, довести точку зору щодо певного питання. У результаті усі спільні рішення завжди ухвалюються на користь Пасічнянської громади.

2023 рік виявився складним для усіх нас та вніс свої зміни в роботу не лише депутатів, але усіх мешканців громади. Повітряні тривоги – ворог намагався зробити все, щоб зламати, але ми тримаємося і продовжуємо працювати.

Неодноразово, разом з медичними працівниками проводили збір коштів, продуктів та речей для потреб внутрішньо переміщених осіб та Збройних Сил України.

Користуючись нагодою висловлюю щиру вдячність голові громади Андрію Олексійовичу Гунді, усьому депутатському корпусу, старостам, керівникам підприємств громади за розуміння та співпрацю. Саме спільними зусиллями ми зможемо принести користь громаді та наблизити нашу ПЕРЕМОГУ.

Отже, підбиваючи підсумки звітного періоду, хочу зазначити, що спрогнозувати майбутнє дуже складно, але кожен з нас має робити все для наближення ПЕРЕМОГИ. Тому, маємо працювати єдиним фронтом, підтримувати людей та військовослужбовців, дякувати ЗСУ за змогу працювати.

ВОЮЄ НЕ ТІЛЬКИ ЗБРОЯ – ВОЮЄ УКРАЇНСЬКИЙ ДУХ, ЯКИЙ НЕМОЖЛИВО ЗДОЛАТИ! ТОМУ НЕ ЗУПИНЯЄМОСЯ НІ НА МИТЬ!

ВИСТОЇМО! ПЕРЕМОЖЕМО! СЛАВА ЗСУ!  СЛАВА УКРАЇНІ!

Депутат

Пасічнянської сільської ради                             Оксана ГУНДА