Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Накладюк Тарас Васильович

ЧЛЕН ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ З СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИХ ПИТАНЬ

Громадянин України, народився 07.10.1988 р., освіта вища, безпартійний, КП “Пасічнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги” Пасічнянської сільської ради, заступник директора. Місце проживання: с. Пнів, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл.

ЗВІТ

про роботу депутата Пасічнянської сільської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області VІІI скликання Накладюка Тараса Васильовича за 2023 рік

     Я, Накладюк Тарас Васильович депутат Пасічнянської сільської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області VIII скликання від ПП «СЛУГА НАРОДУ».Працюю на посаді заступника директора КП «Пасічнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги» Пасічнянської сільської ради.

      Протягом 2023 року приймав активну участь в роботі Пасічнянської сільської ради та виконую обов’язки депутата передбачені Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Пасічнянської сільської ради та Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», під керівництвом сільського голови Гунди Андрія Олексійовича, також активно співпрацюю зі старостинським округом, апаратом сільської ради та всіма управліннями та службами Пасічнянської ТГ для покращення благоустрою у громаді.

     Протягом звітного періоду постійно відвідував (за виключенням відрядження та хвороби) сесії сільської ради та постійної комісії. Брав участь в обговоренні та затвердженні нагальних питань, а саме придбання для сил ТрО ЗСУ: БПЛА FPV-дрона, рацій цифрових та апаратного комплекса для придушення каналів управління БПЛА. Адже сьогодні в умовах воєнного стану підтримка сил ТрО збройних сил України, є беззаперечною та наближатиме нас до перемоги. При ухваленні рішень завжди враховував думку виборців і користь від цих рішень для життєдіяльності громади, захист інтересів громадян та виконання доручень виборців у межах моїх депутатських повноваженнь. Також веду особисті зустрічі з мешканцями громади  та внутрішньо переміщеними особами, які через збройну агресію рф були змушені покинути свої домівки. Спільно з головою та апаратом Пасічнянської сільської ради докладаємо щоденно максимум зусиль для підтримки функціонування життєдіяльності громади та підтримки ЗСУ. СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою, депутат Пасічнянської сільської ради                                                                                   Накладюк Тарас