Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Плакало небо та люди: Пасічнянська громада провела в останню дорогу загиблого Героя Олексія Стецюка

16 серпня 2022 року, в селі Букове, Пасічнянська громада прощалася з військовослужбовцем Олексієм Петровичем Стецюком, бійцем 24 бригади.

Олексій Стецюк, якому 5 вересня 2022 року виповнилося б 55 років, пішов воювати добровольцем 4 березня 2022 року. Військовослужбовець боронив Україну від російських окупантів у складі 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила, був поранений та перебував в госпіталі на лікуванні, і вдосвіта 14 серпня 2022 року помер від важких поранень, хоч лікарі до останнього боролися за життя військовослужбовця.

…Рідні, друзі, побратими, земляки, керівництво та працівники Пасічнянської сільської ради прийшли щоб віддати шану воїнові, який як і всі полеглі Герої, віддав своє життя за захист не лише України, а й кожного з нас, наш край, свободу і незалежність.

Прощалися з полеглим воїном в церкві Верховних Апостолів Петра і Павла, поминальну відправу очолив декан Пнівського деканату Коломийської єпархії УГКЦ отець-мітрат Богдан Михайлина в співслужінні священнослужителів Пнівського деканату.

…Але з Героєм прощалися не тільки люди. З покійним Олексієм прощалося небо, яке разом з людьми плакало за загиблим проливним дощем та відправляло полеглого в останню дорогу.

Поховали військовослужбовця Олексія Стецюка під супровід оркестру та залпи пострілів почесної варти на новому кладовищі в селі Пасічна.

Щирі співчуття рідним, близьким та друзям загиблого Олексія Петровича Стецюка. Розділяємо ваш біль та схиляємо голови в глибокій скорботі.

Вічна пам’ять всім Захисникам України – Воїнам Світла!