Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Пнівська «Скеля» – переможець щорічного Відкритого весняного Турніру з футболу Надвірнянського району пам’яті Героїв Небесної Сотні сезону 2023 року

Нагородження переможців щорічного Відкритого весняного Турніру з футболу Надвірнянського району пам’яті Героїв Небесної Сотні сезону 2023 року на підтримку ЗСУ «Разом ми сильні» розпочалося з хвилини мовчання пам’яті всіх тих, які віддали своє життя за Незалежність України.

Голова Надвірнянської районної асоціації футболу Руслан Несторук привітав всіх з завершенням Турніру та щиро подякував фіналістам – ФК «Скеля» та ФК «Прут» за те, що вони проявили свою спортивну злість та показали гарний футболу в фіналі, де в додатковий час футбольного матчу переможцем, з рахунком 2:0, стала футбольна команда «Скеля» (Пнів).

Керівник НРАФ також висловив вдячність ЗСУ, завдяки яким в теперішній час є можливість проводити футбольні змагання, а також подякував головам територіальних громад, які знайшли можливіть та кошти для проведення Турніру, та вболівальникам, які прийшли підтримати свою улюблену команду.

За підтримку футболу в Надвірнянському районі Подяку НРАФ отримали голова Делятинської селищної ради Богдан Клим’юк, та голова Пасічнянської сільської ради Андрій Гунда.

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської селищної ради Михайло Гаврилюк доєднався до привітань керівника НРАФ та відмітив, що незважаючи на складну ситуацію в країні та погодні умови, в районі, області, та Україні розвивається спорт, та гартується дух молоді та дух наших воїнів.

… Настає приємна мить нагородження. З рук Голови Надвірнянської районної асоціації футболу Руслана Несторука та начальника відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради Василя Завадського нагороди «Кращий гравець» Турніру отримали: футболіст ФК «Прут» КЛЮЧІВСЬКИЙ МИКОЛА та футболіст ФК «Скеля» ПОРТЯНИЧ ОЛЕГ. Також було відзначено сувенірами арбітрів турніру.

Пам’ятними медалями НРАФ нагородили фіналістів футбольного турніру – ФК» «Прут» (Делятин) та Переможців щорічного Відкритого весняного Турніру з футболу Надвірнянського району пам’яті Героїв Небесної Сотні сезону 2023 року – ФК «Скеля» (Пнів), а капітани команд, що брали участь у фінальному поєдинку, отримали Грамоти Надвірнянської районної асоціації футболу.

Кубок Переможця Турніру з рук Руслана Нестерука під вдячні вигуки вболівальників отримує капітан команди пнівської «Скелі» Євген Урсу. Також керівник громадсько-спортивної організації «Скеля» Михайло Войсович повідомив, що переможець Турніру – ФК «Скеля» отримав від ГСК «Скеля» грошову премію в розміру 5 тисяч гривень.

Завершився щорічний Відкритий весняний Турнір з футболу Надвірнянського району пам’яті Героїв Небесної Сотні сезону 2023 року на підтримку ЗСУ «Разом ми сильні» спільним виконанням Державного Гімну України.