Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Почесний знак «Заслужений перед містом і ґміною Пруднік» отримав житель села Пасічна Роман Садрук

Під час відкриття Виставки народних майстрів та художніх промислів польсько-чеського прикордоння у польському місті Пруднік житель села Пасічна, директор Пасічнянського ліцею Роман Олексійович Садрук був офіційно нагороджений почесним знаком «Zasłużony dla miasta i gminy Prudnik (Заслужений перед містом і ґміною (громадою) міста Пруднік)».

«Пане Романе, я знаю, що ти нас слухаєш. Щиро вітаємо, бажаємо міцного здоров’я, щоб ми якомога швидше побачили вас вживу, чи то в Надвірній, чи в Пруднику. Щиро запрошуємо до нас!» – сказав, звертаючись до нагородженого Романа Садрука, який спостерігав за подією в прямому ефірі – онлайн, так як не зміг приїхати до м. Прудник через хворобу, бургомістер Прудніка Гжегож Завісляк вручаючи від імені нагородженого нагрудний знак та просторовий герб Прудніка в рамці Надвірнянському міському голові Зіновію Андрійовичу який в складі української делегації був присутній на церемонії нагородження.

«Роман Садрук, який є одним із лідерів співпраці міст-партнерів Польщі та України – Пруднік та Надвірна, неодноразово бував цьому польському місті як опікун української молоді, як член делегації місцевого самоврядування, так і як музикант, який співає українською та польською мовою та гуцульською говіркою.

Також з ініціативи Романа Садрука щороку 11 листопада українська молодь покладає квіти та вінки до Могили легіонерів «Залізної бригади» в с. Пасічна»- відзначає інтернет-видання «TERAZ PRUDNIK».