Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Про проведення приписки до призовної дільниці Надвірнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки юнаків 2005 р. н.

Згідно з розпорядженням Надвірнянської районної державної адміністрації № 150 від 3 грудня 2021 року, керуючись статтею 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», з метою взяття громадян на військовий облік, визначення їх кількості, ступеня придатності до військової служби, встановлення рівня освітньої підготовки, здобутої спеціальності, рівня фізичної підготовки та вивчення особистих якостей:

Протягом січня-березня 2022 року провести приписку громадян 2005 року народження до призовної дільниці Надвірнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки  (далі-РТЦК та СП).

Для організованого проведення приписки створити комісію на чолі з начальником дільниці Надвірнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сергієм Луцюком.

Роботу комісії з проведення приписки та медичний огляд юнаків, 2005 років народжень розпочати з 10 січня 2022 року та проводити на призовній дільниці Надвірнянського РТЦК та СП з 9 години 00 хвилин.

Затвердити графік явки юнаків 2005 року народження для проходження медичного огляду до призовної дільниці Надвірнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки згідно з додатком.

Головам територіальних громад району, керівникам підприємств, установ, організацій, навчальних закладів:

 -забезпечити явку юнаків 2005 р. н. із результатами обстеження (флюорографія органів грудної клітини, ЕКГ, загальний аналіз крові, сечі, групу крові з резус-фактором);

-відрядити до приміщення  Надвірнянського РТЦК та СП разом з юнаками осіб  відповідальних за ведення військового територіальних громад та викладачів предмету «Захист Вітчизни;

 -представити до Надвірнянського РТЦК та СП списки юнаків, які підлягають приписці до призовної дільниці;

-забезпечити своєчасне оповіщення юнаків, організувати збір документів, які необхідні для оформлення особових справ призовників.

Підготовчі заходи щодо організації приписки розпочати з грудня 2021 року.

Головам територіальних громад відрядити осіб, відповідальних за ведення військового обліку, для здачі оформлених особових справ на юнаків 2005 року народження в Надвірнянський РТЦК та СП.

Начальникам Надвірнянського ВП ГУНП України в Івано-Франківській області та Яремчанського ВП Надвірнянського ВП ГУНП України в Івано-Франківській області:

 -представити комісії з проведення приписки списки осіб 2005 р. н., яких притягали до кримінальної відповідальності, які знаходяться під слідством, судом, яких викликали у правоохоронні органи за антисуспільну поведінку, зловживання алкоголем і наркотичними речовинами;

 -проводити розшук осіб, які ухиляються від приписки і організувати їх доставкуна комісію в Надвірнянського РТЦК та СП.

Контроль на виконання розпорядження покласти на заступника голови Надвірнянської РДА Лесю Свідрак.