Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Привітання сільського голови з святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисників України, Днем українського козацтва та 80 річницею створення УПА

Дорогі жителі Пасічнянської територіальної громади!

Прийміть щирі вітання зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, з Днем Захисника та Захисниць України, Днем Українського козацтва та з 80-річчям створення Української Повстанської Армії!

14 жовтня уособлює героїзм, силу, честь та обов’язок оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Це свято мужности і патріотизму, історичної справедливості та перемоги Добра над злом.

Споконвіків наш народ звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом, особливо у важкі історичні часи, тож невипадково українські козаки, а згодом і воїни УПА вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою, тому ми нині по особливому трепетно звертаємося до Пресвятої Богородиці, щоб покрила нас усіх: захисників та захисниць, військових та цивільних, малих дітей та людей похилого віку, своїм покровом та захистила від усіх негараздів.

Висловлюю повагу і вдячність українським воїнам, мужнім жителям Пасічнянської громади, які вступили до лав Збройних Сил України та Територіальної Оборони, взяли до рук зброю і стали на захист єдності нашої держави. Нехай будуть почуті всі наші молитви про те, щоб українські солдати поверталися з нинішніх боїв живими та неушкодженими.

Схиляю голову перед світлою пам’яттю усіх Героїв, які полягли в боротьбі за вільну, незалежну і нескорену Україну.

Бажаю українським воїнам, нашим мужнім захисникам і захисницям, доброго здоров’я та бадьорості духу. Мирного неба над головою усім нам та Перемоги над ворогом! Нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

З повагою – Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда.