Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Привітання Пасічнянського сільського голови з Днем знань

Дорогі школярі, шановні батьки, вчителі, та працівники навчальних закладів Пасічнянської територіальної громади! Щиро вітаю Вас з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності!

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Особливим і важливим перший дзвоник є для 250-и першокласників Пасічнянської громади, які ступають на цікаву, незвідану та захопливу шкільну стежину.

Важливе Свято Першого вересня і для майбутніх 100 випускників навчальних закладів нашої громади, яким цього року доведеться обирати свій професійний напрямок в житті.

Бажаю усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Ростіть здоровими та допитливими, нехай отримані знання і навички відкривають перед вами нові двері до мрій, інтересів і рекордів.

Переконаний, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому – високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.

В цей нелегкий час, висловлюю щиру подяку нашим захисникам, які ціною власного життя дають нам можливість розпочати новий навчальний рік. Віримо в Збройні Сили України, чекаємо на нашу Перемогу! Слава Україні!🇺🇦🇺🇦

З повагою – Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда.