Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Привітання сільського голови з Воскресінням Христовим

Дорогі жителі та гості Пасічнянської територіальної громади, наші Захисники та Захисниці!
Сердечно вітаю Вас та Ваші родини зі Світлим Христовим Воскресінням!

Син Божий Воскрес і людство радіє, бо це свято надії, яке надихає наші серця сподіваннями на щасливе прийдешнє, дарує життєвий оптимізм і духовні сили.
Третю весну зустрічаємо у тривозі через повномасштабне російське вторгнення. Із болем та прегірким смутком сприймаємо загибель найкращого цвіту українського – синів і дочок, котрі у бою за рідну Україну і за майбутнє дітей віддали найцінніше – власні життя.
Наша громада тримає надійний тил, активно долучається до фінансової, матеріальної, благодійної допомоги Українській армії та іншим потребуючим. Тому щиро дякую усім людям-патріотам, а також усім жителям нашої громади, які і в будні, і в свята допомагають героїчним Збройним Силам України.
Доземно вклоняюся Героям за їх мужність, незламність, міць та силу, які вони проявляють, наближаючи перемогу. Кожного дня весь український народ підносить свої молитви до Всевишнього за наших мужніх воїнів. Нехай Господь Бог оберігає Вас, дарує силу та зміцнює дух.
У глибокій скорботі схиляю голову перед світлою пам’яттю загиблих. Усі ми в цей день єдині у молитві за наших близьких, за наших Героїв, за Перемогу, за Україну.
У день Великодня, хочу побажати Вам душевної чистоти і гармонії, миру та спокою кожній родині, та всім героям – захисникам, які зустрічають світле Христове Воскресіння на передовій зі зброєю в руках, в окопах. Нехай запанують у наших домівках злагода, мир, любов, достаток та взаєморозуміння.
Щирої вранішньої подячної молитви, щедрого великоднього столу, смачної паски! Нехай свято наповнить ваші душі радісними почуттями та новими сподіваннями, оселі – благополуччям і затишком, сім’ї – коханням, щастям, злагодою.

З повагою – Пасічнянський сільський голова АНДРІЙ ГУНДА.