Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Привітання з Різдвом Христовим

Дорогі жителі Пасічнянської територіальної громади!

Від щирого серця вітаю Вас та Ваші родини з Різдвом Христовим!

Різдво – це завжди народження надії на краще, на здійснення найбільш заповітніших мрій і помислів. Ці дні завжди були часом сімейного єднання. На жаль, цьогоріч ми зустрічаємо Різдвяні свята у час повномасштабної війни з російським окупантом. Але з Божою допомогою, гуртуючись і підтримуючи одне одного, українці перемагають ворога і темряву. У ці хвилини наші захисники і захисниці боронять вогонь життя і любові своїх домівок та сімей. Завдяки нашим відважним захисникам й волонтерам, тим, хто в тилу, Україна вистояла! Україна є й буде!

Тож нехай у це світле свято Ангел – Хоронитель, благословенний Спасителем, закриє своїм надійним крилом Україну від нинішніх бід, кріпить здоров’ям і духом наше відважне військо й усіх тих, котрі своєю працею і щирою щоденною молитвою кують Перемогу Україні.

Щиро бажаю кожному людського щастя, міцного здоров’я, злагоди у сім’ях, добробуту і бадьорості духу. Нехай збуваються Різдвяні дива, плани і задуми для розбудови нашої мальовничої Пасічнянської громади та всієї України.

Христос рождається! Славіте Його!

З повагою – Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда