Розпочато реставраційні роботи історичних та культурних пам‘яток Пасічнянської територіальної громади
Реставраційні роботи, які проводить скульптор-реставратор з м.Черкаси Олександр Ільєнко, розпочато з відновлення пам’ятника Тараса Шевченка в с. Пнів, автором якого є скульптор Лідія Мороз.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/1-2-1024x987.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/2-1024x768.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/3-1-1024x768.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/4-2-1024x768.jpg)
Наступним пам’ятником, який буде відреставрований в громаді- це пам’ятник Великому Кобзарю в селищі Битків, теж авторства Лідії Мороз(пам’ятник був встановлений в 1964 році), та ряд інших історичних та культурних пам’яток, які потрібно привести в належний вигляд.