Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Розпочинаємо пісенний онлайн-конкурс «Голос громади-2022. Патріотичні пісні» в Пасічнянській територіальній громаді

Цього року, в зв’язку з військовим станом, пісенний конкурс «Голос громади-2022. Патріотичні пісні», що проводиться в Пасічнянській територіальній громаді з метою підтримки бойового духу воїнів Збройних Сил України, які мужньо захищають на передовій нашу державу від російських окупантів, та з метою підтримки творчого потенціалу закладів культури, що були зруйновані під час бойових дій, на жаль проходить в режимі ONLINE.

Пісенний конкурс організовує та проводить відділ культури, Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради

В конкурсі, головною умовою якого є ВИКОНАННЯ ПАТРІОТИЧНИХ ПІСЕНЬ, можуть брати участь всі бажаючі.

Реєстрація учасників проводиться наступним чином:

– Учасник відправляє свої дані (прізвище, ім’я, вік, місце проживання, номер телефону) та відео з записом свого виконання патріотичної пісні на електронну адресу

kultura.pasichna.tg@ukr.net.

Конкурс, проводиться у червні 2022 року за двома віковими категоріями, «до 14 років» і «від 14 років», в ДВА ЕТАПИ:

Перший етапвсі бажаючі взяти участь у конкурсі надсилають свої відеозаписи, де виконують одну патріотичну пісню тривалістю не більше 5-ти хвилин.

Дані та відео для участі приймаються з моменту оголошення конкурсу до 22 червня 2022 включно.

Серед всіх відео журі обирають найкращі.

Другий етап обрані журі відео публікуються в мережі Facebook в загальнодоступній групі «Культура. Спорт. Дозвілля. Пасічнянської територіальної громади» (https://www.facebook.com/groups/812022462681583) ➡️23 червня 2022 року, де всі глядачі зможуть переглянути та оцінити виконання учасників.

Визначення переможця відбудеться за допомогою голосування глядачів, і який відеозапис конкурсанта набере найбільшу кількість вподобань, той і переможець.

Результати конкурсу будуть оголошені 28 червня 2022 року.

Головним призом конкурсу є запис пісні на професійній студії.