Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Розпорядження “Про затвердження складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу загальної середньої освіти Пасічнянського ліцею Пасічнянської сільської ради”

Відповідно до ст.ст. 25,26 Закону України «Про освіту», ст.ст. 37-39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», рішення сесії Пасічнянської  сільської ради від 06.07.2023 №1429-32/2023 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Пасічнянської сільської ради» та беручи до уваги листи Надвірнянської районної державної адміністрації Надвірнянської районної військової адміністрації Івано-Франківської області від 17.06.2024 №1072/01-24/256, Надвірнянської районної організації профспілки працівників освіти і науки України від 19.06.2024№5

1. Затвердити склад конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу загальної середньої освіти Пасічнянського ліцею Пасічнянськоїсільської ради (додаток 1).

2. Затвердити перелік питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти для проведення конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу загальної середньої освіти Пасічнянського ліцею Пасічнянської сільської ради (додаток 2).

3. Встановити, що конкретний перелік із 35 питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти та ситуаційні завдання визначаються головою конкурсної комісії перед першим етапом конкурсу (шляхом жеребкування).

4. Встановити для кандидатів письмову форму перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти.

5. Затвердити зразки письмового виконання ситуаційного завдання для перевірки професійних компетентностей кандидатів (додаток 3).

6. Затвердити критерії оцінювання знання законодавства у сфері загальної середньої освіти,  професійних компетентностей та презентації перспективного плану розвитку  закладу загальної середньої освіти (додаток 4).

7. Конкурсний відбір провести в приміщенні Пнівського сільського будинку культури (вул. Січових Стрільців, 104 а, с. Пнів).

8. Конкурсній комісії:

8.1 Забезпечити розміщення даного наказу на офіційному веб-сайті Пасічнянської сільської ради та офіційному веб-сайті Управління освіти, культури молоді та спорту Пасічнянської сільської ради.

8.2 Протягом п’яти робочих днів з дня завершення строку подання кандидатами документів здійснити їх перевірку та прийняти рішення про допущення/недопущення кандидатів до участі у конкурсі та визначити дату проведення конкурсу.

8.3 Упродовж двох робочих днів з дня завершення конкурсного відбору визначити переможця конкурсу або визнати конкурс таким, що не відбувся.

8.4 Рішення про переможця конкурсу оприлюднити на офіційному веб-сайті Пасічнянської сільської ради та офіційному веб-сайті Управління освіти, культури молоді та спорту Пасічнянської сільської ради протягом наступного робочого дня з дня проведення засідання конкурсної комісії.

Сільський голова                                        Андрій ГУНДА

ДОДАТОК 1.

ДОДАТОК 2.

ДОДАТОК 3.

ДОДАТОК 4.