Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Семінар-практикум для корекційних педагогів закладів освіти Пасічнянської територіальної громади

Для корекційних педагогів закладів освіти Пасічнянської територіальної громади був проведений семінар-практикум за темою «Корекційна складова особистісного та соціального супроводу учнів, які навчаються в інклюзивних класах».

Робота семінару була спрямована на розширення знань учасників з питань особливостей організації психолого-педагогічної та корекційно-розвиткової роботи з дітьми різних нозологій.

Тетяна Михайлівна Кричовська (психолог-консультант Управлівння освіти, молоді і спорту Пасічнянської ТГ) звернула увагу присутніх на основний перелік нормативно-правових документів, якими необхідно керуватися педагогічним працівникам, які надають корекційно-розвиткові послуги дітям з ООП та на особливості складання календарно-тематичних планувань.

Типусяк Христина Василівна (фахівець комунальної установи Інклюзивно-ресурсного центру Надвірнянської Міської ради) розповіла педагогам, що в корекційній роботі потрібно звернути увагу на рівень і глибину порушень у дітей з різними нозологіями.

Вчитель-логопед Бойчук Тетяна Ігорівна, що надає корекційно-розвиткові послуги у закладах освіти Пасічнянської ТГ, поділилася досвідом роботи щодо застосування методики розвитку кінезіологічних та кінестетичних відчуттів, що є важливим у розвитку емоційно-вольової сфери дитини з особливими освітніми потребами.

Учасники семінару мали змогу отримати відповіді на актуальні питання та обмінятися думками з приводу наявних проблем у процесі проведення корекційно-розвиткових занять.

Також, всі присутні під час майстер класу «Руками творяться дива» мали можливість удосконалити свої практичні навички.