Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Щирі вітання учасникам аматорського мистецтва Пасічнянської ТГ, дипломантам фестивалю “Яворина-2022!

Хор «Тандем» (кер. Ірина Глущук), дует Битківського селищного будинку культури у складі Олександра Герелюка та Тетяни Максим’юк (кер. Олександр Герелюк), жіночий вокальний ансамбль «Горлиця» (кер. Ірина Гордійчук), за активну участь в обласному онлайн-фестивалі патріотичної пісні «Яворина-2022», який цього року присвячений 80-річчю УПА, за майстерність та вміння, за підтримку національної ідеї та бойового духу мужніх воїнів Збройних Сил України, відзначені Дипломами Навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття.

Жіночий вокальний ансамбль «Горлиця» вже п’ятий рік поспіль бере участь в цьому патріотичному мистецькому заході, а хор «Тандем», дует Олександра Герелюка та Тетяни Маким’юк, вперше стали учасниками обласного фестивалю патріотичної пісні “Яворина”.

Також організатори фестивалю, Управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА та Навчально методичний центр культури Прикарпаття, відзначили як один з кращих музичних номерів на патріотичному мистецькому дійстві «Яворина-2022» (всього в ” Яворині-2022″ взяли участь 67 колективі та солістів-вокалістів) дует Олександра Герелюка та Тетяни Максим’юк з Битківського селищного будинку культури з піснею УПА «Йшли селом партизани».