Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

“Скеля”(Пнів) – переможець Зимового Чемпіонату з міні-футболу Пасічнянської ТГ на підтримку ЗСУ

22 січня 2023 року, в День Соборності України, на спортивному майданчику зі штучним покриттям Пнівського ліцею, після 5 ігрових днів та 30 матчів, відбулися завершальні футбольні матчі плей-офф Зимового Чемпіонату Пасічнянської ТГ з міні-футболу на підтримку ЗСУ сезону 2022-2023 року.

В Чемпіонаті, який стартував 4 грудня 2022 року в селі Білозорина, взяли участь шість команд, зокрема футбольні команди с. Білозорина, смт. Битків, с. Зелена, с. Пасічна, с. Пнів Пасічнянської ТГ, та футбольна команда с. Бистриця Поляницької ТГ.

Кожен матч завершального етапу Чемпіонату розпочинався з хвилини мовчання за загиблими Героями російсько-української війни. Арбітрами змагань були Микола Макаро, Дмитро Прокопечко та Ігор Зеленюк.

Після закінчення фінального матчу відбулась церемонія нагородження переможця, призерівзмагань, та вручення як командних так і індивідуальних кубків і призів та медалей Зимового Чемпіонату Пасічнянської ТГ з міні-футболу на підтримку ЗСУ сезону 2022-2023 року.

Індивідуальні призи отримали:

В номінації «КРАЩИЙ ВОРОТАР» – Юрій ЛОПАТЧУК , гравець команди с. Пасічна;

В номінації «КРАЩИЙ ЗАХИСНИК – Володимир ВОЙСОВИЧ, гравець команди с. Пнів;

В номінації «КРАЩИЙ НАПАДНИК – Ростислав ОСТАП’ЮК, гравець команди с.Зелена;

⚽️В номінації «КРАЩИЙ ГРАВЕЦЬ» – Ярослав РОГІВ, гравець команди смт. БИТКІВ;

В номінації «КРАЩИЙ БОМБАРДИР» –Вадим КЛИМ’ЮК (24 забиті м’ячі), гравець команди с. Пасічна.

ПЕРЕМОЖЦЕМ Чемпіонату стала команда села Пнів,

СРІБНИМИ призерами- команда селища Битків,

БРОНЗОВИМИ призерами – команда села Пасічна.

4, 5, 6 місця відповідно у команд с. Зелена, с. Бистриця та с. Білозорина.

Переможцю, призерам змагань, та командам які отримали 4-6 місця, були вручені Кубки, медалі (за 4-6 місце – «малі» Кубки).

З успішним завершенням Зимового Чемпіонату з міні-футболу всіх присутніх привітав Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда, який зокрема зазначив що грошову винагороду за участь в минулому та цьогорічному Чемпіонатах команди – учасники вирішили передати на потреби Збройних Сил України, чим зробили посильний грошовий внесок в Перемогу України над ворогом, адже на ці кошти в сумі 125 тисяч гривень вже закуплено та передано квадрокоптер бійцям територіальої оборони Пасічнянської громади.

За вагомий внесок у розвиток спорту в Пасічнянській теритоіальній громаді та допомогу у проведенні Зимового Чемпіонату з міні-футболу Пасічнянської ТГ на підтримку ЗСУ сезону 2022-2023 року Грамотами Пасічнянської сільської ради та подарунками нагороджені арбітри Чемпіонату Микола Макаро, Дмитро Прокопечко та Ігор Зеленюк.

✅Отже, Зимовий Чемпіонат Пасічнянської ТГ з міні-футболу на підтримку ЗСУ сезону 2022-2023 року завершено. Всім здоров’я, терпіння, віри, мирного неба та швидкої Перемоги над ворогом. 💙💛

Слава Україні, Слава мужнім воїнам ЗСУ, Героям слава!!!